Tiskové prohlášení k aktuální situaci

Vážený pane, Vážená dámo,

vzhledem k eskalaci konfliktu na Ukrajině a sankcím vůči Ruské federaci jsme se rozhodli vydat krátké prohlášení. Naše společnost a žádný náš obchodní partner neinvestuje a nebude investovat ani v jedné ze zemí zasažených tímto konfliktem. Naše zájmy se soustředí pouze na Českou a Slovenskou republiku s tím, že veškerý majetek je a bude v České republice.

Dále využíváme pouze léta prověřené banky, které jsou etablované na českém trhu několik desítek let, a to ČSOB a Českou spořitelnu. Veškerá aktiva jsou tedy nedotknutá krizí, ba naopak rostou, jelikož razíme heslo: „Stále si myslíme, že nemovitosti jsou nejlepší investice, jakou můžete udělat…“. Navíc tyto nemovitostní projekty jsou buď v běhu a jsou podepsány smlouvy s koncovými klienty nebo jsou v našem vlastnictví a obývané nájemníky.

S pokorou musím říct, že se snažíme předvídat změny trhu a zároveň se snažíme vytěžit z dané krize co nejpozitivnější efekty. Povedlo se nám to u Covidu, povedlo se nám to u úrokové a stavební krize a nyní jsme připraveni i na nárůst inflace, který způsobuje výše jmenované krize. Pořád se nám vyplácí sázka na ten nejkonzervativnější investiční nástroj, a to jsou nemovitosti. Ty se nesnažíme držet dlouhodobě, ale chceme mít neustále peníze v oběhu se zajímavou likviditou.

Pokud byste se chtěli do našich projektů s námi zapojit, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

 

Vladimír Lazový

zakladatel Československá bytová a.s. a tým ČSB a.s.