Naše projekty

RESIDENCE GREEN GARDENS

Projekt RESIDENCIA GREEN GARDENS sa nachádza v jedinečnej lokalite priamo v Bučoviciach pri Brne, na východ od metropoly Brna. Výstavba III. etapy v hodnote viac ako 1mld. EUR. Jedná sa o viac ako 40tis. m2. Prvé dve etapy úspešne predané.

Výstavba bytového domu v Horoměřiciach pri Prahe

Ide celkom o 37 bytov na celkovej ploche cca 3500m2. Súčasťou projektu sú aj garáže v podzemí a parkovacie státie pre majiteľov bytov. Teraz finalizujeme podklady pre stavebné povolenie a čakáme, že tento rok zahájime stavbu a predpredaj bytov. Náklad celého projektu by sa mal pohybovať okolo 250.000.000, - Sk a následný predaj by sa mal pohybovať medzi 350.000.000, - Sk - 400.000.000, - Sk.

Projekt Apollo

Vykúpenie pozemkov v Lednicko valtickom areáli slúžiace na hromadnú rekreáciu a dovedenie do územného rozhodnutia zahŕňajúce výstavbu najväčšieho juhomoravského apartmánového a wellness konceptu. Ide o 60.000 m2. Na pozemkoch sa teraz nachádzajú stavby kempu ako sú recepcia, vináreň, vínne pivnice, zruby a chatky. Súčasťou je apartmánový dom, s možnosťou 5 apartmánov, ktorý sa nachádza teraz v hrubej stavbe. Súčasťou je aj vínna pivnica. K dispozícii bude aj pláž pri rybníku. Tu sa bude tiež riešiť revitalizácia rybníka. Navyše najbližšou pamiatkou od pozemkov je iba 300 m vzdialený Appolonov chrám.

Vykúpenie pozemkov v obci Perná

Vykúpenie pozemkov v obci Perná a dovedenie do zmeny územného plánu, územného a stavebného povolenia zahŕňajúce výstavbu a prevádzku nášho Vinárstva vrátane ubytovania.

Výkup nehnuteľnosti Polička

Cena nehnuteľnosti je cca. 3mil. Sk vzhľadom k aktuálnym cenám. Vklad do nehnuteľnosti je 1,5mil. Sk. Nájomné stanovené na 1% z kúpnej ceny. Suma na odkúpenie do dvoch rokov je 2mil. Sk či do piatich rokov 2,8mil. Sk. Celkový min. zisk je 860.000, - Sk za 24 mesiacov a 2.200.000, - Sk za 60 mesiacov.

Výkup nehnuteľnosti Hranice.

Cena nehnuteľnosti je cca. 3,5mil. Sk. Vklad do nehnuteľnosti je cca. 2mil. Sk. Nájomné stanovené na 1% z kúpnej ceny. Suma na odkúpenie do dvoch rokov je 2,650mil. Sk. Celkový min. zisk je 1.130.000,- za 24 mesiacov.

Co chystáme

Apartmánový dom v LVA

Príprava projektu apartmánového rezortu s hotelom, wellness a pod. v Lednicko-valtickom areáli.

Bytový dom v Prahe

Príprava projektu bytového domu v Prahe o 37 bytových jednotkách.

Výkup nehnuteľností v rámci Covid-19

Výkup nehnuteľností a pomoc klientom ohrozených platobnou neschopnosťou vďaka Covid-19 a úrokovej či hypotekárnej kríze.

Kúpa pozemkov po celej SR

Zafinancovaní kúpy pozemkov po celej SR s následnou zástavou a inkasovaním %.

Kúpa pohľadávok

Kúpa bankových pohľadávok v nominálnej hodnote 1mld.

Zafinancovaní kúpy pozemkov po celej SR s následnou zástavou a inkasovaním %

Pripravujeme špeciálnu mapu vhodných pozemkov a miest na ďalšiu ekonomickú činnosť. S následnou prípravou projektovej dokumentácie, získania územného rozhodnutia, stavebného povolenia a následného predaja developerským skupinám. V rámci mapy vyhodnocujeme kritériá, ktoré nám pomáhajú odhaliť potenciál na ekonomické zhodnotenie.

Založení FKI a správcovské společnosti

Trh nám připravil spoustu projektů na investici a tak jsme se rozhodli založit fond kvalifikovaných investorů, jenž podléhá dozoru české národní banky, národní banky slovenské, depozitáři a vysoké regulaci, který bude dalším stabilním zdrojem kapitálu. Správcovská společnost bude založena na Slovensku, kde tato instituce je nejregulovanějším a nejbezpečnějším možným nástrojem pro správu peněz a vytváření fondů. Zároveň tak získáme i eurové investice s přesahem do České republiky.

Kúpa bankových pohľadávok v nominálnej hodnote 1mld

Covid bohužiaľ zmenil aj ekonomiku a vzniká množstvo príležitostí v tomto segmente. Banky sa zbavujú svojich nesplatených úverov, ktoré sú zaistené nehnuteľnosťou a my sa k nim dostaváme za zlomok ceny.

Výkup a rekonštrukcia rodinného domu na bytové jednotky

Pripravujeme mnoho jedinečných rekonštrukcií väčších rodinných domov, ktoré prevedieme na jednotlivé bytové jednotky. V tejto problematike vidíme veľký potenciál. Možno stačí otvoriť oči aj vo Vašom okolí...

Príprava projektu bytového domu južná Morava

Južná Morava je vraj krajina zasľúbená. Tak to hovorili aj sv. Cyril a Metod. A my sa toho chceme držať. Preto pripravujeme projekt bytového domu, ktorý by mal byť unikátny nielen svojou lokalitou, ale aj architektúrou.

Príprava projektu apartmánových domov na Pálave

Vzhľadom na to, že Covid zmenil cestovanie a je veľký dopyt po turistike v ČR, hlavne na Južnej Morave, tak sa chystáme pripraviť na Pálave projekt apartmanových domov spojené s vybudovaním vinárstva, ktorý bude jedinečný svojou polohou, veľkosťou, komfortom a súkromným. Ponúkneme tak investorom si uložiť peniaze aj do nehnuteľnosti tohto typu.