O nás

Československá bytová a.s..

Tím ČSB aktuálne vníma veľkú príležitosť v investíciách do nehnuteľností alebo pohľadávok zaistených nehnuteľnosťou.

Analytický tím ČSB a.s. vníma aktuálnu príležitosť v investíciách do nehnuteľností vo všetkých jeho podobách. V dnešnej dobe sa nedá ignorovať situáciu okolo nás. Vírus COVID-19 hýbe našou spoločnosťou, a to nielen médiami, ale aj celou ekonomikou. V súčasnej dobe sa opakuje ekonomická kríza, ktorá v minulosti začala na konci roku 2008 a trvala takmer 6 rokov.

Každopádne v tej dobe nikdy neprišlo k tak zásadným ekonomickým obmedzeniam, ako tomu bolo v roku 2020. Z toho predikujeme, že následky tejto krízy budú ďaleko väčších rozmerov a priestor pre investovanie do nehnuteľností sa tak ešte zväčší, čo chceme a vieme využiť.

Náš tým

Nejčastější typy transakcí

Vždy zajištěny nemovitým či movitým majetkem.

01.

Nákup a prodej nemovitosti

Primárně rezidenční bydlení, a pozemky a odkup družstevních podílů pod tržní cenou.

02.

Výkup zatížených nemovitostí

Díky naší rozsáhlé síti složené z vlastních obchodních zástupců, exekutorských úřadů, insolvenčních správců, bankovních a nebankovních institucí dokážeme tyto nemovitosti vykoupit za zlomek tržní ceny. Byznys plán a tento model je založený na výkupu předmětné nemovitosti, uzvařením nájemní smlouvy a umožnění zpětného odkupu prodávajícímu/dlužníkovi za předem specifikovaných podmínek vč. adekvátního navýšení.

03.

Poskytování úvěrů oproti zástavě nemovitosti

Emitent je schopen v tomto případě vyhovět, avšak suma musí být ve 100% případů jištěný právě nemovitostí a návratnost 3-12 měsíců. Emitent zde dodržuje maximální LTV 60%.

04.

Nemovitostní projekty určené k bydlení

Posouzení vhodného projektu do ptf, zhodnocení vstupní investice (díky zkušenostem s pohledávkami velmi nízká), návratnosti a ziskovosti. Následné vypracování projektové dokumentace, realizace pomocí banky či prodej vhodnému investorovi k realizaci.

Nejčastější transakce