LVHF za podpory skupiny ČSB

Letos jsme se rozhodli podpořit významnou hudební akci – Lednicko-valtický hudební festival, který má svou dlouhou tradici na jižní Moravě. „Celá akce se nám moc líbí a pravidelně ji navštěvujeme. Letos jsme se rozhodli, že ji podpoříme i jinak. Velmi se těšíme na rozsáhlý program a všechny umělce. Přejeme celé akci a organizátorům hodně štěstí a přívětivé počasí,“ dodává zakladatel společnosti, Vladimír Lazový.

Lednicko-Valtický hudební festival (LVHF) je zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Festival se koná již od roku 1996 a jeho program se zaměřuje nejen na klasickou hudbu, ale také zahrnuje jazzová a folklórní vystoupení. V průběhu festivalu se konají koncerty na různých místech v Lednicko-Valtickém areálu, včetně zámku Lednice, zámku Valtice, zámeckého parku a dalších historických objektů. Program festivalu je každoročně tvořen významnými hudební umělci z ČR a zahraničí. LVHF se těší velké návštěvnosti a patří mezi nejvýznamnější hudební festivaly v ČR

Celá akce má nejen kulturní podtext, ale je také významnou platformou pro setkávání se. „Někdo hraje golf, někdo má rád vážnou hudbu. Věřím, že se nám podaří i s ohledem na naše projekty v rámci Lednicko-valtického areálu navázat zajímavé kontakty. Celou akci považujeme za top v regionu a přisuzujeme tak našemu partnerství velkou váhu,“ uzavírá Lazový.